KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13385023
nr 1338 5023
David Wallin
(1876-1957), Sverige
Blandteknik, Stuga, Monogramsignerad. Motivet: 13x20 cm
David Wallin, född 1876, död 1957 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:38:31
22/7 00:04:45
David Wallin
Läs mer om David Wallin